czwartek, 7 kwietnia 2016

Lech Ice Mojito - nowość od Kompani Piwowarskiej

Browar warzący Lecha już nie raz zaskakiwał konsumentów aktualnie na rynku pojawiła się czwarty smak z serii Leszka. Już w ubiegłym roku browar odszedł od schematu i stworzył dość popularny Ice Diesel - piwo z dodatkiem coli. W testach wypadł dość dobrze, było to piwo pijalne i smaczne a często też nazywane plażowym.

W tym roku na sklepowych pułkach pojawił się Ice Mojito, a mianowicie jak sama nazwa wskazuje połączenie piwa z popularnym drinkiem w którego skład wchodzi rum, mięta i limonka. Bardzo ładne opakowanie hipnotyzuje i aż chce się je wypić oczami, po otwarciu czuć mięte. Zapach i smak porównywalny jest do smaku miętowych niebieskich mentosów, jest on mocny jednak bardzo przyjemny.

Po skosztowaniu tego trunku od razu czuć że z piwa to on ma mało,niskie nagazowanie,  prawie zerowa goryczka dość słodkie i mocno miętowe. Posiada w sobie 2% alkoholu, którego również praktycznie nie czuć. Jednak etykieta nie kłamie ponieważ prawdą jest to iż bardzo mocno orzeźwia i chłodzi.

Jak przyjdzie lato na pewno będę się raczył takim trunkiem w upalne dni.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz