Piwo Ciemne typu koźlak, warzone w Żywcu już w 1860 r., odznacza się głęboką barwą i bogatym, treściwym słodowym smakiem.
Receptura stworzona z myślą o podniebieniach nawet najbardziej wymagających klientów. Stworzyli ją mistrzowie Żywieckiej Szkoły Piwowarskiej. Zacznijmy od tego o czym się mówi, czyli o tym że jest ono mocno wyczuwalne jeżeli chodzi o alkohol, którego zawartość wynosi bagatela 6,5%. I fakt ten alkohol jest największą wadą tego trunku ponieważ jest on znacznie wyczuwalny.
Bock to tak naprawdę powtórka z historii ponieważ Grupa Żywiec praktykowała ten gatunek piwa już w 2011 roku. Jednak jak szybko się pojawił tak szybko też i znikł.
Wrócił, on i co ciekawe ma on te same parametry co Bock z 2011 roku. Jednak wg, mojej osobistej oceny jest on dużo lepszy. Świadczy to, iż można wyprodukować wspaniałe piwo nie zmieniając jego wartości i parametrów.
Piwo z grupy żywiec otrzymało piękny brend, który występuje również w innych piwach z kolekcji rzemieślniczo-przemysłowej żywca.
Samo piwo jest delikatnie słodkie, ale przeważa głównie dość konkretna goryczka. W momencie schłodzenia do paru stopni Celsjusza, piana w szklance utrzymuje się dość długo jest ona dość konkretna i gęsta.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz